Květen 2013

DOPORUČUJU: Syn pekel

31. května 2013 v 15:17 | Selin |  Interesting
Máte rádi, když je v knize napětí? Přitahuje vás temnota? Neobejdete se bez vášně? Máte slabost pro vlkodlaky? Tak vám vřele doporučuju dílo Syn pekel od autorky Míši Burdové :-)

Dóza na vlasové doplňky

31. května 2013 v 14:05 | Selin |  Fashion
Nosíte holky rády culík, copánek nebo jakkýkoliv jiný účes, při kterém používáte gumičky, sponky či jiné vlasové doplňky? :-) A kde pak je máte doma uložený? V šuplíku? Nebo se vám někde jen tak válí? Tak to je chyba, mám pro vás totiž super tip, kam s nima :-) A ke všemu to naprvní pohled bude vypadat skvěle!

Dar v podobě nejlepší kamarádky

31. května 2013 v 13:14 | Selin |  My opinions
Další úvahový článek, tentokrát na téma nejlepší kamarádka je hotový :-) Tak doufám, že se vám bude stejně líbit jako ty ostatní :-)

Hořká příchuť kritiky

22. května 2013 v 17:59 | Selin |  My opinions
Omlouvám se, že přidávám článek, tak opožděně, ale mám zkouškový období, tak toho času není příliš. Nicméně doufám, že se vám můj nový úvahový článek zalíbí :-)

Jak vyrobit stojan na naušnice

5. května 2013 v 17:32 | Selin |  Fashion
Milujete z bižuterie naušnice? Já ano a jsem přímo jejich milovnice :-D A díky tomu mi pořád přibývají další a další. Nakonec to dopadlo tak, že jsem je už neměla kam dávat a zapomínala jsem, jaký všechny naušnice vůbec mám.
Až letos v zimě, když jsem byla u Míši, všimla jsem si, že dostala k vánocům nádherný stojan na naušnice, který se mi okamžitě zalíbil. Říkala, že ho koupila na slevovém portálu, tak jsem se hned začala po něm pídit. Samozřejmě byl ale všude vyprodaný :-(
Tak jsem si řekla, že když si ho nemůžu koupit, tak si ho vyrobím. A vy se tím můžete inspirovat! :-)

A jak jsem ho vyrobila? Vzala jsem zlatý košíček, který byl součástí kosmetického balíčku. Držáky z levé a pravé strany, které visely do výšky, jsem ohnula ke straně. Pak jsem koš otočila, položila ho a trochu jsem ho ještě víc přimáčkla, aby držel v rovnováze. Pro ozdobu jsem si na košík ještě dala růžovýho motýlka. No a pak už jsem jen na něj pověsila naušničky a stojan byl hotový :-)TIP: Komu se nelíbí motýlek, může si stojan zkrášlit nějakou jinou ozdůbkou např. kytičkou :-)

Ztracené sebevědomí

5. května 2013 v 17:00 | Selin |  My opinions
Každý z nás má nějaké sny či přání. Někdo si přeje být bohatý a úspěšný, někdo touží navštívit Nový Zéland, někdo se chce stát třeba zpěvačkou či spisovatelkou, jiní zase touží zažít tu opravdovou lásku apod… zkrátka meze se tu nekladou. Ale je tu jedna překážka, která nám může zabránit v tom, aby se nám naše sny a přání nesplnily. A tou překážkou jsme si jen my sami.
Stejně jako ostatní, i já mám sny. A jedním z nich je stát se herečkou. Před pár lety, měsíci jsem ale nevěřila, že je to vůbec možné. Protože jsem nevěřila v sebe sama a díky tomu jsem si neustále hledala důvody a výmluvy k tomu, proč bych to nemohla uskutečnit. Ale dnes už vím, že i když věřit v sama sebe není lehký, tak to rozhodně není nemožné. A výmluvy ve smyslu to nejde, já nemůžu, nahrazuji tím, že můžu a chci.
Také se ale stává, že ne každý dokáže objevit víru v sebe sama, sami. Někteří k tomu potřebují pomoc, postrčení. Něco, co jim pomůže připomenout, že stojí za to v sebe věřit a že to má smysl. A jakmile to něco, člověk najde, tak má z části vyhráno. A konkrétně u mě je to třeba moje nejlepší kamarádka Míša, bez které bych nikdy nedokázala najít své ztracené sebevědomí.
Díky ní a díky tomu, že sama chci, začínám postupně v sebe věřit a objevuji cestičky, které mi ukazují směr, kudy se dát, abych mohla dosáhnout toho, co chci. A to je důvod, proč stojí za to nalézt své ztracené sebevědomí.
Bohužel se také kolem nás pohybují lidé, kteří nám říkají a naznačují, že to co chceme, není možné. Což nás opět může zavést k tomu, že můžeme o sobě začít pochybovat. A v tu chvíli tady vyvstává otázka. Vzdáme to a nebo nevzdáme? Já říkám nevzdáme. Protože přeci každý z nás na této planetě nechce dny našeho života jenom přežívat, ale skutečně žít podle svých představ.

Iron Man 3

5. května 2013 v 16:52 | Selin |  Interesting
Od 2. května k nám do kin zavítal Iron Man 3 a soudě podle traileru si myslím, že třetí díl bude pecka. Samozřejmě ještě nemůžu soudit, když jsem ho neviděla, ale brzy se na něj chystám :-)

A co vy, už měl někdo z vás možnost ho vidět? Nebo jak se na něj těšíte? :-)


Welcome

5. května 2013 v 16:42 | Selin |  About blog

Ahojky všichni,

vítejte na mých stránkách selin-grint :-) Je možný, že někteří z vás si můj blog pamatují z dřívějška. Ale jelikož jsem na něm vůbec nedělala a postupně mě přestali bavit mé rubriky, tak jsem se ho rozhodla přebudovat.

A nyní v menu můžete nalézt ty to položky. About blog, sekci, která se bude zabývat tím, co se děje na blogu :-)

My opinions, bude rubrika zaměřená pouze na moje úvahové myšlenky, názory, které se pohybují kolem různých témat :-) Snad se vám rubrika bude líbit a samozřejmostí je, že můžete u každého mého článku diskutovat, protože tahle rubrika bude opravdu názorová.

Další rubrika se jmenuje Fashion. A jelikož mám módu moc ráda, tak tahle sekce bude obsahovat různé moje tipy, názory a návody :-)

A poslední rubrika Interesting se bude týkat všeho možného - filmů, knih, různých akcí atd... :-)

Snad se vám bude můj upravený bločeg líbit a rádi ho budete navštěvovat :-) A já vám za to naoplátku slíbím, že se budu snažit, aby článků přibývalo co nejvíc!

Selin :-)