2. kapitola

5. srpna 2013 v 18:17 | Selin |  The Blondes diary
Dobrodružství blondýnky Kelly pokračuje :-) A já doufám, že se vám kapitola zalíbí stejně jako ta minulá :-)


Čauky deníčku,
nemůžu odolat, abych ti nenapsala, co se dneska stalo :-D S Chloe a Jill jsme byly v Aquaparku tady u nás. A netuším, jak si Jill uvázala plavky, ale když sjela tobogán a přistála v bazénu, tak zjistila, že jí chybí vršek. No a aby toho nebylo málo, chvíli po ní sjel z tobogánu nějaký kluk, který ho držel v rukou a podal jí ho s tím, že ho asi bude ještě potřebovat. A to už Jill nevydržela a zrudla až na zadku, když děkovala tomu klukovi, který se nám představil jako Lucas. Zejména jí bylo pěkně trapně, když si od něj vzala vršek a druhou rukou se snažila, co nejvíc zakrýt svoje prsa :-D Chudák Jill :-D Když ona je takový menší stydlín…teď mi došlo, že jsem úplně, zapomněla napsat něco o svých friends.
Takže Chloe Moonroeová je opálená černovláska s čokoládovými očima. Není moc vysoká a tím pádem většina kluků má touhu neustále ji ochraňovat. Což se jí nelíbilo, protože pořád tvrdila, že se dokáže o sebe postarat sama. Jinak je přátelská, z nás tří asi (ale jen asi :-D ) nejvíc rozumná, miluje zvířata a hlavně kreslení. Její máma Samantha Moonroeová je známou malířkou, takže to má v krvi. A její otec Jack Moonroe je architektem a maluje projekty, takže další důvod, proč Chloe má malování v sobě.
Oproti tomu Jill Richardsnová je o něco vyšši, ale je světlejší typ než Chloe. Vlasy má až k ramenům hnědé a melírované a její oči jsou stejně zelené jako ty moje. Jinak stejně jako Chloe je sympaťačka, poslouchá rock a ráda vaří. Nejradši podle svý fantazie. A jak už jsem zmínila, je menší stydlín. Ale když přijde někam na party a dá si pár drinků, tak cudnost jde vždy stranou a dokáže to až pořádně roztočit. Žije v domě kousek ode mě jenom se svou mámou Emily Richardsnovou, která pracuje jako kadeřnice. Takže když s Chloe potřebujeme nějakou hair change, vždycky zajdeme za paní Richardsnonou.
A abych nezapomněla, stejně jako já se holky rády chodí bavit a jsou single.
To je zatím vše o mých kamarádkách a teďka bych se asi mohla vrátit k tomu, u čeho jsem skončila naposledy. A to, jak jsem potkala Deana u dveří Chloe a jak se tvářil jako blb. Což mě tenkrát zarazilo. Ale jeho očividně vůbec, protože se skatem v podpaždí chvátal ode mě pryč a už se ani neohlédl. No a já čučela do jeho zad jako puk s myšlenkou, co se mu stalo. Nicméně, když jsem se konečně vzpamatovala, zazvonila jsem na Chloe. Ta vystrčila hlavu z okna a zahulákala, že je otevřeno, ať jdu klidně dál. Vevnitř jsem pak Chloe řekla, jak se Dean tvářil chladně a ona jenom nad svým bratránkem kroutila hlavou s tím, že se ho na mě ptala, ale nedostala z něho ani slovo. Ještě nezapomněla dodat, že bychom se mi dva k sobě tak hodili, ale on je hňup a nevidí to.
Jenom pro zmínku. Dean s Chloe sice nejsou sourozenci, ale odjakživa měli k sobě blízko a chovali se jako by jimi byli. Dokonce několikrát byli spolu s rodiči na společné dovče. Každopádně se normálně svěřovali a radili. Chloe věděla, že se může spolehnout na Deana a on zase na ní. Možná to bylo i tím, že oba byli jedináčci. Ale teď zpátky.
Nakonec ještě z Chloe vylezlo, že možná jeho chování souvisí s tím, že holka není pro něj momentálně důležitá tak jako jeho kámoši, party a hlavně skate. Trochu jsem to nepobírala, ale Chloe mi vysvětlila, že Dean už s pár holkami chodil, ale vždycky to skončilo rozchodem, protože si stěžovaly, že neměl na ně věčně čas. A nejspíš se rozhodl, že si teď bude jenom užívat, aby nemusel řešit nějaký ženský kecy.
Řeknu ti deníčku, že jsem sice byla z toho v šoku, ale dávalo mi to smysl. Neříkám, že mě to neštvalo, ale měla jsem s ním jenom jeden úlet. Tak jsem nad ním mávla rukou, ať si škubne, jeho smůla. Jenže dlouho mi to nevydrželo, protože hned na podzim minulého roku, Chloe slavila narozeniny. A byla to fakt pořádná party, protože i její rodiče nebyli žádní chudáci a jelikož byla jejich jediná dcera, tak o to víc jí dávaly všechno možný. Takže DJ, bazén, tuna jídla a alkoholu, všechno bylo samozřejmostí. To my dvě s Jill jsme se při našich oslavách musely spokojit akorát tak s repráky a párky :-D Každopádně zkus hádat, kdo tam nemohl chybět - Dean.
Chloe obcházela svoje hosty a s každým si dala panáka, taky podle toho pak dopadla :-D A my s Jill jsme nebyly o moc lepší, protože jsme si pořád ťukaly na zdraví naší milovaný kámošky a díky tomu jsme už taky měly něco upito. Jenže po tom Jill rozhodla, že donese naše oblíbené pringles. Ale asi na ně musela zapomenout, protože jsem ji zahlédla, jak se tam baví s nějakým klukem a docela to byl kus. Už jsem čekala, že s ním zůstane, ale za chvíli za mnou přiběhla s tím, že se omlouvá, že mě tady nechala. Já jsem tehdy nad svojí kámoškou kroutila hlavou a řekla jsem jí, že je trdlo a ať se k němu hned vrátí než jí ho sbalí jiná. Jill sice váhala, ale nakonec mě poslechla.
Když jsem tam zůstala sama, začala jsem se poohlížet po Chloe. A uviděla jsem ji, jak se baví s Calebem, spolužákem Deana a i z té dálky jsem z nich cítila pořádnou chemii. Měla jsem z holek radost, že si užívaly, ale byla jsem trochu otrávená, že jsem zůstala opuštěná. Dopila jsem tedy drink a vysvlékla jsem se z černého overalu. A jelikož jsem měla pod ním plavky, tak jsem si sedla do bazénu na nafukovací křeslo. Ale dlouho jsem tam nevydržela, protože nějaký idiot skočil do vody kufr a já jsem se převrátila. A když jsem se vynořila, zjistila jsem, že je to Dean. Smál se mi s tím, že snad mi nezničil make-up. Naštvaně jsem po něm začala stříkat vodu a on mi to oplácel. Když nás to přestalo bavit, donesl nám drinky s tím, že si ťukneme na příměří. A přesně už si nepamatuju, jak k tomu došlo, ale opět jsme se líbali. Ale tentokrát to bylo jiný. Nevím, jestli to bylo tím alkoholem nebo tím, že jsme se už po téhle stránce znali, ale předtím to bylo takový jemný možná až ostýchavý. A teď spíš hladový a nenasytný :-D No co ti budu povídat, dost jsem si to užila. Jenže Dean to pak zastavil, protože mu přišla sms. A když jsi ji přečetl, oznámil mi, že už bude muset jít. Naposledy mě políbil a odešel.
Naštvaně jsem do sebe hodila další drink a nechápala jsem, proč jsem se s ním vlastně líbala. A vůbec jsem nerozuměla tomu, kam tak najednou spěchal. To jsem tak nemožná? Nebo blbě líbám? V hlavě mi tenkrát běželo spoustu otázek, na který jsem si tolik přála znát odpovědi. Ale jediný, co jsem tak mohla, bylo si trhnout nohou. No jo no. Každopádně od té doby jsem s Deanem do styku nepřišla. Až teď o prázdninách, kdy se mě pokoušel nabalovat přímo před mým klukem. A pokračování příště.

KELLY :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ewril ewril | Web | 7. srpna 2013 v 12:29 | Reagovat

Super kapitola:-D těším se na další

2 selin-grint selin-grint | 9. srpna 2013 v 13:27 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda :-D

3 Lucy Lucy | Web | 16. srpna 2013 v 17:43 | Reagovat

Teda tak to je skvělý!! další kapitolu;-)prosím:-)

4 selin-grint selin-grint | 9. září 2013 v 10:43 | Reagovat

[3]: To jsem moc ráda, že kapitola se ti líbila :-) A slibuju, že další se už objeví brzy :-)

5 nikii nikii | 23. října 2013 v 21:17 | Reagovat

Krásná kapča, prosím přidej další=)

6 selin-grint selin-grint | 20. listopadu 2013 v 20:41 | Reagovat

[5]: Jsem ráda, že se ti kapitola líbí! :-) A o pokračování deníku blondýnky se také pokusím, co nejdřív :-)

7 Nelien Nelien | Web | 27. listopadu 2013 v 22:08 | Reagovat

Tyjo to je tak hustý :-D Smála jsem se přitom, jak Dean skočil do bazénu a kelly skončila pod vodou :D je to strašně nadnášející ta povídka, člověk se u ní musí pořád culit :)

8 selin-grint selin-grint | 11. ledna 2014 v 12:39 | Reagovat

[7]: Tak to jsem ráda, že se ti to líbilo :-D Opravdu moc!!! A hlavně mě těší, že jsi se přitom zasmála, to je dobře, protože na tom tu povídku stavím, aby byla vtipná, nadnášející a tak :-) Takže děkuju moooooooc Neli! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama