4. kapitola

29. prosince 2013 v 17:57 | Selin |  The Skaters diary
Vánoce už jsou za námi. A jak jste si je užili? :-) Já moc a mrzí mě, že už skončili :-/ Každopádně jsem pro vás během svátků sepsala novou kapitolku ke skejťákovi :-) Tak doufám, že se vám bude líbit a že mi kdyžtak u ní zanecháte nějaký ten komentík ;-)Čus deníku!
Za týden jsou vánoce a dárky už mám všechny. Samozřejmě díky Chloe, která nejdřív se mnou nechtěla vůbec jít a ještě mi vyčetla, že se chovám jako debil kvůli Kelly. Nakonec mě ale vzala na milost.
Dobře, asi nejsem zrovna nejhodnější kluk… ok chovám se jako hovado. Ale nikdo neví, jak je těžký, chovat se podle sebe. Když jste kápo party skejťáků, nemůžete se chovat jako slaboch. To nejde. I když… dobře, teď mám zrovna slabou chvilku a jelikož jsi jenom debilní deník, který nemůže nijak reagovat, tak se ti s něčím svěřím. Kolikrát bych byl radši obyčejnej kluk, který jde do školy a nikdo ho neřeší. Holky si ho nevšímaj a kluci k němu nevzhlíží. To by byla svoboda. Díky tomu bych si mohl dělat, co chci a chovat se, jak chci. Třeba chodit s Kelly.
Hele vím, že jsem říkal, že je to s těmi holkami těžký a že jsem rád, že jsem teď sám, to neberu zpět, ale Kelly je dobrá.
O víkendu jsme s kámošema pořádali u mě vánoční party, kam jsem pozval i Chloe, s Jill a Kelly. Mia měla dorazit taky, ale psala, že jí není dobře, ať si to užijeme. A já ji vzal za slovo. Po pár pivech jsem zamířil za Kelly, která sama postávala v rohu s panákem v ruce. Ptal jsem se jí, proč nepije, tak říkala, že panáky nedává, že to jí nalila Chloe. Jooo sestřenka, když se rozjede, je číslo. Aby taky ne, pocházíme z jedný rodiny :-D No a když jsme tam tak vedle sebe stáli, pustili jsme se do řeči. A ani nevím, jak jsme k tomu došli, ale začali jsme se bavit o skatu. Říkala, že nechápe, jak mi to mohly holky zakazovat a že ona by to v životě neudělala. Že prej každý máme svoje zájmy a kamarády. Dobře se to poslouchalo, ale já jsem nechtěl slyšet víc. Nechtěl jsem slyšet, jaká je to skvělá holka, protože jsem debil. Místo toho jsem ji začal líbat. A ona se nebránila. Ale to jsem věděl. Vím, že mě chce. Krom divoké a žhavé líbačky nic víc nebylo, protože po tom mě odstrčila s tím, že musí najít Chloe a Jill.
Kelly je skvělá holka, ale já s ní bejt nemůžu. Kdybych jí ublížil, Chloe by mi neodpustila. A já jsem sobeckej parchant. Vím to o osobě, nedokážu se kvůli holce roztrhnout. Nevím, třeba se to jednou změní, ale teď jsem, jakej jsem. Záleží mi jen na skatu a kámoších. To jsem já. A pro všechny bude lepší, když to zůstane, tak jak je. A to tak, že se Kelly nedozví, jak mi na ní záleží.
Radši letím na skate. Zdarec.


Dean :-p
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama