6. kapitola

2. ledna 2014 v 12:04 | Selin |  The Skaters diary
A je tu další hotová kapitola ke skejťákovi! Doufám, že se vám bude líbit :-) A budu ráda, když mi u ní zanecháte nějaký ten komentář ;-)


Čus deníku!
No ty kráso, co jsem tady naposledy sesmolil… už nepanákuju.
Jinak vánoce byly pohoda, od našich jsem dostal značkový hadry, boty, kšiltovku, cédéčka, novýho founa a plazmovku do pokoje. Takže pohoda. Jo a vlastně ještě jsem dostal nový GTA do x-boxu. Takže jak říkám, vánoce byly pohoda.
A silvestr jsme měli původně slavit u mě, protože rodiče měli jet za známými na Floridu. Ale nakonec to zrušili, že prej se jim letos nikam nechce a že zůstanou doma. Docela jsem byl nasranej. Ale jen do doby než mi Carlos oznámil, že v klubu Bad-Days je mejdan, kde zaplatíš vstup a potom můžeš chlastat, co chceš. Tak jsme vyrazili tam.
A jako hustej mejdan. Dj hrál peckovky a s klukama jsme chlastali všechno, co teklo. Libovej večer, dokud to nezačali hrotit holky. Nejdřív za mnou přišla Mia s tím, jak to mezi námi bude. Nechápavě jsem na ní koukal. A frajerka na mě, že čekala, že začnem spolu chodit. A potom ještě vytáhla Kelly, že prej jsem se ní líbal na vánočním mejdanu, tak jako kdo to je. No byla vostrá. Jenže já už byl docela nakalenej a vůbec jsem neměl náladu na tyhle kecy. Byl Silvestr, poslední pařba v roce a já nehodlal něco řešit, tak jsem jí odbil s tím, že to vyřešíme jindy. Sorry, teď fakt ne. A Mia se asi naštvala, protože odešla a už jsem na ní nenarazil.
A aby toho nebylo málo, potom za mnou přišla Chloe, že chce se mnou mluvit Kelly. No nechtělo se mi, protože jsem tušil, o co jde. Ale Chloe mě nakonec donutila. Tak jsem velmi nerad šel s Chloe, která mě přivedla ke Kelly, která už byla dost namol. Já byl sice taky, ale ona víc. Tak jsem se jí zeptal co je a ona začala bulet s tím, proč jí to pořád dělám, copak nevidím, jak mě chce, že si s ní jen hraju a prej koho vlastně chci. Ji nebo Miu. Jenže jak říkám, už jsem byl taky ožralej a do toho otrávenej. Neměl jsem chuť zase něco řešit. Fakt ne. Tak jsem jí řekl, že chci Miu. Sice je skutečnost jiná, ale o tom už jsem psal. Pro všechny je lepší, když si Kelly myslí, že ji nechci. A potom jsem odešel a nechal ji tam stát. Šel jsem za klukama, kde jsme dali další panáky a potom už ani nevim, jak jsem se dostal domů. To je celý. Takže jak vidíš, mejdan byl zezačátku nejvíc dobrej, ale potom se to změnilo v to, že jsem musel pořád něco řešit.
Jo a mimochodem dnes se zastaví Mia, abychom teda probrali, jak to mezi námi bude. Kluci říkali, ať jdu do toho. Jenže já nevím, chtěl jsem bejt sám, užívat si, nic neřešit... uvidí se.
Zdarec


Dean :-p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama