Červen 2014

12. kapitola

30. června 2014 v 18:19 | Selin |  The Skaters diary
Jak jsem včera slíbila, pokusím se před odjezdem dát dokupy ještě několik kapitol ke skejťákovi ;-) Již dnes vám ale přidávám další novou :-) Opět bude o trošku kratší, každopádně i tak vám přeji příjemné počtení! :-)

11. kapitola

29. června 2014 v 13:00 | Selin |  The Skaters diary
Zdá se, že jsem se ke skejťákovi opět nějak rozjela :-D Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, protože 9. července odjíždím k moři a jakmile přijedu, tak si ani neodychnu, protože zas vyrážím s kamarádkami na chatu :-D Do té doby se ale pokusím sepsat ještě nějaké kapitoly :-)
Každopádně jste si všimli, že už přidávám 11. kapitolu. Což je pro mě rekord, protože žádná moje internetová povídka jich nikdy neměla tolik. A to jsem jich v minulosti vytvořila dost. Asi to bude tím, že jsem si ve skejťákovi našla opravdu zalíbení a jeho tvorba mě začala bavit! Z toho důvodu vám zatím nedokážu říct, kolik to bude mít celkem kapitol. Ale co vím jistě, že v poslední Dean odjíždí na Univerzitu do LA.
Abych vás tak více navnadila, aby jste nadále pokračovali ve čtení skejťáka, prozradím, co se bude dít dál s Deanem :-) Doteď jste si všimli, že Dean ve svém životě nežil ničím jiným než zábavou. Málokdy se musel nějak snažit, většinou mu vše spadlo klína. Ale to se bude postupně měnit, protože do jeho života vstoupí nečekané zvraty a situace, které ho donutí k tomu, aby se nad sebou více zamyslel.
Víc už nepovím :-D Nyní vám už jen přeju, aby jste si užili čtení nové kapitoly ;-)

10. kapitola

28. června 2014 v 18:11 | Selin |  The Skaters diary
Další kapitola ke skejťákovi je hotová :-) Tentokrát je kratší, ale i tak doufám, že se vám bude líbit :-)

9. kapitola

26. června 2014 v 11:44 | Selin |  The Skaters diary
Po dlouhé době přidávám konečně další kapitolu ke skejťákovi :-) Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho... skoro půl roku :-/ Ale měla jsem teď dost věcí do školy - zkoušky, diplomka, státnice.... takže snad mě tohle omlouvá :-D Jinak doufám, že vás skejťák neomrzel a že si novou kapitolu užijete s chutí jako já, když jsem ji tvořila :-)