11. kapitola

29. června 2014 v 13:00 | Selin |  The Skaters diary
Zdá se, že jsem se ke skejťákovi opět nějak rozjela :-D Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, protože 9. července odjíždím k moři a jakmile přijedu, tak si ani neodychnu, protože zas vyrážím s kamarádkami na chatu :-D Do té doby se ale pokusím sepsat ještě nějaké kapitoly :-)
Každopádně jste si všimli, že už přidávám 11. kapitolu. Což je pro mě rekord, protože žádná moje internetová povídka jich nikdy neměla tolik. A to jsem jich v minulosti vytvořila dost. Asi to bude tím, že jsem si ve skejťákovi našla opravdu zalíbení a jeho tvorba mě začala bavit! Z toho důvodu vám zatím nedokážu říct, kolik to bude mít celkem kapitol. Ale co vím jistě, že v poslední Dean odjíždí na Univerzitu do LA.
Abych vás tak více navnadila, aby jste nadále pokračovali ve čtení skejťáka, prozradím, co se bude dít dál s Deanem :-) Doteď jste si všimli, že Dean ve svém životě nežil ničím jiným než zábavou. Málokdy se musel nějak snažit, většinou mu vše spadlo klína. Ale to se bude postupně měnit, protože do jeho života vstoupí nečekané zvraty a situace, které ho donutí k tomu, aby se nad sebou více zamyslel.
Víc už nepovím :-D Nyní vám už jen přeju, aby jste si užili čtení nové kapitoly ;-)Čus deníku!
Včera byl luxusní den, s Kevem jsme natočili hned dvě videa. V jednom jedu crooked grind. Při tomto tricku se grinduje po předních tracích a zadní jsou odkloněný od překážky. Ve druhým Kev dával boardslide, kde na překážce slidoval po desce. Pak jsme obě šoupli na youtube a už mají dobrou sledovanost. Taky nás s partou napadlo natočit i něco delšího než jen to, kde dáváme jediný trick. Uvidí se.
Jinak za pár dní mám závěrečky, snažím se tak už něco dostat do hlavy. A Kelly s Mio? Kelly se mi od toho večera vyhýbá a Mia mě ignoruje. Do háje, řekl jsem, že chci bejt sám a nikoho neřešit. A je to tu zas. Vejrej deníku, jak Dean Smith neví, co dál. Vždy jsem si poradil a byl hned hotov. V čem je to teď sakra jiný? Přece vím, kterou chci. Tak proč je těžký to přiznat? Holky si stěžujou, že máme hned jasno, ale to se zatraceně pletou. Nemáme. I my v tom máme bordel. Jen narozdíl od nich nás otravuje, hrotit to pořád dokola.
Chci Kelly. Jo, chci. Zíráš, co? Chci ji už dlouho. Dobře, možná celou dobu. Ale to nic nemění na tom, že ji to neřeknu. Je to nejlepší kámoška Chloe, proto je tabu, chápeš? Prostě to nejde.
Nic, nechci to víc řešit, nebaví mě to. Počkej…teď mi přišla sms od Mii. Prej se chce vidět, že si musíme vážně promluvit. Vážně promluvit. Nesnáším, když s tím přijde holka. Leze mi to na nervy. To nestačí, aby napsala, že se chce vidět? Uvidím, jestli jí odepíšu. Mám hlad, jdu se najíst. Zdarec


Dean :-p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama