12. kapitola

30. června 2014 v 18:19 | Selin |  The Skaters diary
Jak jsem včera slíbila, pokusím se před odjezdem dát dokupy ještě několik kapitol ke skejťákovi ;-) Již dnes vám ale přidávám další novou :-) Opět bude o trošku kratší, každopádně i tak vám přeji příjemné počtení! :-)
Čus deníku,
nakonec jsem se s Mio viděl, no. Nechtělo se mi, ale jo, šešli jsme se u ní a jsme zas spolu. Tu holku mám rád, ona mě taky, tak to nezabijem kvůli jednomu úletu. Ještě když jsme ho měli oba. Všechno je tak ok. Pak jsme šli jakože na usmířenou na véču a víš, koho jsem viděl?
Naproti tý restauračky je fontána s lavičkami a na jedné z nich seděla Kelly s Jessem. Jo s Jessem. Mým kámošem. Neviděli nás, ale jako nechápu, co tam dělali a spolu. A hlavně Jess se nezmínil jako, že by se s Kelly vídal. Je fakt, že od toho večera jsem se s Jessem moc neviděl, jen ve škole, protože on jediný na skejtu nejezdí. Ale na tohle se ho jako zeptám.
Neříkám, že mě to štve. Jess je kámoš a přeju mu to, ale proč zrovna s Kelly? Mám sice Miu, ale představa, že si dáváme všichni spicha a on tam přijde třeba i s ní… no to jako ne. Prostě se ho zeptám. Zdarec


Dean :-p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama