9. kapitola

26. června 2014 v 11:44 | Selin |  The Skaters diary
Po dlouhé době přidávám konečně další kapitolu ke skejťákovi :-) Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho... skoro půl roku :-/ Ale měla jsem teď dost věcí do školy - zkoušky, diplomka, státnice.... takže snad mě tohle omlouvá :-D Jinak doufám, že vás skejťák neomrzel a že si novou kapitolu užijete s chutí jako já, když jsem ji tvořila :-)Čus deníku!
Za měsíc dám závěrečky a pak můžou začít prázdniny! Party, grilovačky… sousedi si užijí :-D A koncem září jdu na univerzitu do LA. Od Raswoodu je to docela dálka, ale s kámoši jsme sehnali slušný bydlení ve čtvrti, kde to žije :-D Víkendy pak jasně budu jezdit domů.
S Mio je všechno ok. Trochu se zklidnila a ví, že nemůže chtít po mně, abych byl jen s ní. Neříkám, že mě to s ní nebaví, o tom jako žádná. Mám ji rád. Ale kámoši jsou kámoši. Zrovna včera to byl hustý večer. Seděli jsme v Bad-Days, kde byla opět akce vychlastej, co můžeš. A Carlos se sežral a začal nabalovat nějakou zrzku s puntíkatým tričkem a prej - máš hezký puntíky :-D Ona vůbec nechápala :-D
S klukama jsme z něj nemohli a radši jsme ho odtáhli domů. Ale než Carlos prohlásil takovouhle kokotinu, narazil jsem na Kelly. Stála v rohu a popíjela. Vypadala dobře. Dost dobře. Šel jsem k ní. Mia byla mimo město, jela za příbuznýma.
Stoupl jsem si naproti ní a ona byla nějak hotová, protože zrudla. Dali jsme drink a kecali o volovinách. Taky aby ne, oba jsme začínali bejt na mol.
Mezitím jsem zahlédl Chloe jak tancovala s nějakým klukem, kterýho jsem znal z dřívějška. Moc jsem se s ním nebavil, ale snad bude k ní slušný. Přece jen ji mám rád jako svou ségru.
Kelly mezitím splašila někde tyčinky. Je dobrá. Strčila si jednu do pusy a prej ať si ukousnu. Dobře jsem zadanej, ale nedalo mi to. Potvora mě pokoušela :-p Nakonec jsem se k ní prokousal a začali jsme se líbat. Šli jsme do parku a málem jsme se spolu vyspali, ale ona se zastavila. Prej, že to nejde, že chce být pro kluka ta jediná. Tak nic. Vrátili jsme se a já šel za klukama.
Jo jsem parchant. Mám holku a líbám se s jinou. Ale Kelly není jen tak někdo. Ona je... vlastně je to fuk. Neřeším to. Jdu na skejt.


Dean :-p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama